






400 ₴




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M Square |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Рожевий |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 4.5 мм |
| Ширина | 19.5 мм |
| Глибина | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліпропілен |